Jak na živou stravu – Vladimír Böhm – recenze ebooku

Chcete se dožít 120 let? Zbavit se všech nemocí a omládnout? Snídaní, obědem a večeří v McDonald’s nebo KFC toho nedosáhnete. Známý blogger Vladimír Böhm vydal elektronickou knihu s názvem „Jak na živou stravu – Vize 120 let, uzdrav se a omládni„.

V této knize se dozvíte kompletní informace o živé stravě (tzn. konzumace ovoce, zeleniny, oříšků a semínek). Sám Vladimír měl ještě před pár lety pár desítek kilo navíc, stravoval se nezdravě a pil alkohol. Po uvědomění si svého stavu přešel na živou stravu, která jednoznačně člověku prospívá. Na testech u opic bylo zjištěno, že se pomocí stravování živé stravy dožívají vyššího věku a netrpí civilizačními nemocemi.

Kroky k živé stravě

Jak na živou stravu - Vladimír BöhmVladimír v jednotlivých kapitolách uvádí postupný přechod na živou stravu. Dozvíte se informace o detoxikaci organismu pomocí klystýru včetně návodu, jak na něj. Z dalších alternativ klystýru je uvedena hydrocolon terapie nebo očista pomocí sladkovodní řasy chlorella.

7 dní ZDARMA v ženském fitness Contours

Pitím zeleninových smoothies do sebe dostanete přírodní látku chlorofyl. Základem smoothies je zelená listová zelenina a ovoce jako dochucení. Pomocí mixéru se vše dokonale rozmixuje a zachovají se všechny enzymy, minerály a další důležité látky. Vladimír uvádí kompletní návod, jak smoothies připravovat a kdy je pít. Nezapomněl také na případy složení smoothies, kterými se můžete inspirovat.

Pro zlepšení fyzické a duševní kondice je také důležitý aktivní pohyb a mentální a duševní očista v podobě pozitivního myšlení a meditace.

Příprava živé stravy

Oběd nebo večeře ze živé stravyDruhá polovina knihy se věnuje přípravě živé stravy. Dozvíte se podrobně o klíčení luštěnin a obilovin a postupném nahrazování běžných potravin živou stravou. Hodně užitečné jsou informace o přípravě snídaní, svačinek, obědů, salátů a večeří. To vše s popisem ingrediencí a fotografiemi těchto jídel. V knize ale nehledejte recepty na komplexní raw jídla a pokrmy (raw = složené ze živé stravy), protože si je můžete snadno najít vyhledáním na internetu.

Na závěr knihy jsou zmíněny i praktické tipy, kde nakupovat potraviny. Nejsou vynechány ani odpovědi na nejčastější otázky a přehled vhodných typů mixérů a odšťavňovačů dle cenové relace. A na úplném konci na vás čeká pracovní sešit pro jednodušší přechod na živou stravu.

Zhodnocení

Ebook obsahuje pohromadě všechny důležité informace o změně stravování a zařazení živé stravy do vašeho života. Vše je doplněno praktickými tipy a ilustračními fotografiemi. Pokud tedy chcete změnit vaše stravovací návyky, odpoutat se od nezdravých potravin a žít zdravě, je tento čtivý ebook pro vás.

Ebook má celkem 61 stran ve formátu PDF a zakoupíte jej za 350 Kč na stránkách Vladimíra Böhma pomocí platby převodem.

Mgr. Tomáš Matonoha

Mezi mé záliby patří běhání, posilování, fitness, zdravá výživa a cestování.

No Responses

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>