Fitness styl v roce 2018 levněji a s úsporou

Dali jste si do Nového roku 2018 nové fitness cíle a výzvy? Nákupem správného vybavení a prostředků vytyčených cílů dosáhnete snadno. Víme, že to není levná záležitost, ale my víme jak na to, jak nákupem ušetřit!

Jak nákupem ušetřit

Využijte ke svým nákupům fitness vybavení, výživy, doplňku a vlastně čehokoli dalšího cashback portál Plná Peněženka, který vám z každého nákupu vrací peníze zpět. Stačí se u Plné Peněženky zaregistrovat a před nákupem se do oblíbeního eshopu pouze prokliknout. Portál spolupracuje s více jak 600 eshopy a vrátit se vám může až 25 % z ceny nákupu.

Krok po kroku k úspoře

 1. registrace u Plné Peněženky je zdarma, navíc s 50Kč vstupním bonusem
 2. důležitý je proklik do eshopu z portálu Plné Peněženka
 3. výběr, nákup a platba probíhá na eshopu tak, jak jste doposud zvyklí
 4. odměna (cashback) se vám připíše po dokončeném nákupu
 5. výplatu cashbacků a odměn na bankovní účet je možná kdykoli, není zde minimální částka, vyplatit si můžete nechat klidně i 1 Kč

Získejte více

Doporučte Plnou Peněženku svým známým a kamarádům a za každého aktivního nového uživatele získáte 300Kč bonus, nebo si nainstalujte do prohlížeče lištičku, která vás spolehlivě upozorní na možnost získat peníze zpět v obchodech, kde se právě chystáte nakupovat, odměna za instalaci je 10 Kč nebo si propojte svůj účet s facebookem a 10Kč odměna je vaše.

Cashbackem to nekončí

Plná Peněženka pořádá pravidelné týdenní akce s eshopy a svým uživatelům tak poskytuje speciální akce, slevové kupóny, soutěže a další exkluzivní nabídky. Sledujte sekci Akce a kupóny a nakupujte super výhodně. Uživatelům cashback portálu se tak naskýtá možnost ušetřit i několik tisíc ročně.

7 dní ZDARMA v ženském fitness Contours

Kde nakupovat

Spolupracujících eshopů je hromada, najdete zde jak velké a známé eshopy jako je Mall.cz, Kasa.cz, AliExpress.com, tak i ty menší a specializované. S cashbackem nakoupíte vše, od elektroniky, přes módu, až po dovolenou či pojištění.

Naše zkušenost

Rozhodli jsme se službu vyzkoušet a tady je naše recenze.
V prvé řadě nás zajímalo, v jakých eshopech s fitness zaměřením je možné nakupovat a jaká je výše cashbacku. Byli jsme překvapeni s počtem obchodů, kterých je tam více než dost, nejvíce nás zaujaly tyto:

 • eFitness.cz – 3,5% cashback
 • FitVýživa.cz – 3,5% cashback
 • MyProtein.cz – 4% cashback
 • inSportLine.cz – 2% cashback
 • SportObchod.cz – 2,5% cashback

Na celou nabídku se podívejte zde.
K nákupu jsme si vybrali eshop FitVýživa.cz, kde jsme nakoupili účinný Carnitine v kapslích, 1kg kešu máslo a 10kg ketlebel. Nákupem s cashbackem jsme celkem ušetřili XXX Kč, to je slušná úspora a vlastně za nic, co myslíte?

Fit Výživa

Fitvyziva

Další recenze

Zajímají vás další recenze? Podívejte se na článek od blogera a fintessáka Rostislava Vitáseka, kde se krom jeho zkušenosti s Plnou Peněženkou dozvíte také, jak na zdravé tuky ve stravě.

Nebo si rovnou vyzkoušejte nákupy s Plnou Peněženkou na vlastní kůži a začněte šetřit na svých běžných nákupech ještě dnes. Uvidíte, jak vám odměny budou naskakovat.

Comments

 1. By Katka

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>