7 dní v dámském fitness Contours ZDARMA

Máme zde prémiovou akci pro naše čtenářky a jejich kamarádky. Pokud s cvičením váháte, není už proč otálet. Pokud jste už cvičit začali, ale hledáte nové fitness, máte také vyhráno!

Vyzkoušejte zdarma úplné týdenní členství v dámském fitku (fitko má 27 poboček v celé ČR). Registrovat na svůj týden zdarma se můžete na stránce www.fitnesszeny.cz. Doporučuji se registrovat s kamarádkou na stejný termín, ať nejdete sami. Pak už si jen užijte cvičení naplno!

fitness-pro-zeny

Nemusíte se absolutně ničeho bát. Na první termín do fitness je potřeba se rezervovat na konkrétní čas, aby si na Vás trenérka udělala čas a vše Vám vysvětlila. Na první schůzku si už vezměte věci na cvičení (tenisky, tričko, tepláky, legíny nebo kraťasy, ručník a pití). Trenérka Vám vše vysvětlí, ukáže, předvede a vy si to pak vše pod jejím dohledem zkusíte. Po první návštěvě už můžete fitko navštěvovat kdykoliv bez rezervace.

7 dní ZDARMA v ženském fitness Contours

Ještě jednou raději zopakuji, vše je kompletně zdarma v rámci této akce. Po týdnu chození sama uvidíte, zda vám fitness pro ženy vyhovuje či nikoliv. Pokud se vám cvičení bude líbit, můžete si zaplatit členství, pokud ne, můžete jít zkusit štěstí jinam.

Vše co potřebujete vědět o fitku

 • Fitness má 27 poboček v celé ČR (Přehled poboček na www.fitnesszeny.cz)
 • Základem cvičení ve fitness jsou 30 minutové kruhové tréninky pod dohledem trenérky, které jsou nejlepší k hubnutí a tvarování postavy
 • Vše na jednom místě – fitness, skupinové lekce, kruhové tréninky, osobní trenérka, pomoc s jídelníčkem
 • Fitness je pouze pro ženy
 • Neustálý dohled trenérky, které vám se vším poradí a naučí vás cvičit
 • Ve fitness mají velké zkušenosti s trénováním žen
 • Fitness stroje jsou uzpůsobeny na míru ženám
 • Zkušební týdenní členství můžete kdykoliv přerušit

Úvodní video o fitness

 

Svoji první hodinu si rezervujte na webu www.fitnesszeny.cz a k úvodní hodině automaticky získáte týden členství ZDARMA.

Comments

 1. By Renata

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>