Kyslíkové koncentrátory

Buňky lidského těla potřebují pro své fungování dostatek kyslíku. Pokud tomu tak není, narušuje se buněčný metabolismus a buňky se správně neobnovují. Co může způsobit nedostatek kyslíku? Dnešní hektická doba a zhoršování životního prostředí tomu jen nahrávají. Málo kyslíku je při smogu, zvýšené koncentraci ozónu, buňky strádají při nedostatku pohybu nebo ve špatně větraných místnostech. Jak své tělo podpořit a dopřát buňkám co potřebují? Zkuste inhalovat kyslík. To vám umožní kyslíkové koncentrátory, díky kterým se zrychlí okysličení celého těla.

7 dní ZDARMA v ženském fitness Contours

Přístroj pro použití kdekoliv a kdykoliv

Kyslíkový koncentrátor

O co se jedná? Kyslíkový koncentrátor je velmi chytře vymyšlený přístroj, který se hodí i pro domácí nebo cestovní použití. Je využíván pro kyslíkovou terapii a snadnější dýchání. A to nejen v ordinacích a nemocnicích, ale i doma nebo v autě. Existují koncentrátory stacionární i mobilní. Nepotřebujete k nim žádný kyslík v lahvích. Mají tichý chod a jednoduše se s nimi manipuluje. Přístroje produkují vysoce koncentrovaný kyslík, jehož koncentrace jde nastavit. Obsahují i zvlhčovač plynu, což je velké plus. Ovládání je snadné, pomocí digitálního displeje. Součástí jsou i nosní kanyly a napojovací hadičky. Malý kyslíkový koncentrátor můžete mít stále po ruce, zapojit se dá jak doma, tak i v práci nebo při jízdě autem, pokud si zvolíte přístroj s adaptérem do auta.Vybrat si můžete z několika typů kyslíkových koncentrátorů.

Jak pomáhá kyslík

A jak vám kyslík může pomoci? Jeho inhalování mírní bolesti hlavy, únavu, posiluje imunitu, zpomaluje stárnutí, pomáhá dýchání u alergií a astmatu, zlepšuje fyzický i psychický stav, napomáhá soustředění. Inhalování kyslíku je dobrým pomocníkem při hubnutí, sportu, studiu, práci nebo ve stresových situacích. Pokud sportujete, potřebujete kyslík k větší vytrvalosti a výkonu. Svaly bez dostatku kyslíku pořádně nefungují. Při zvýšení koncentrace kyslíku se lépe spalují tuky, odbourává kyselina mléčná, a upravuje se rytmus dýchání.

Kyslíkový koncentrátor

Kyslíkový koncentrátor

Kde kyslíkový koncentrátor koupit

Vzdušín.cz je dovozce kvalitních kyslíkových koncentrátorů do České republiky. Přístroje v nabídce jsou skladem, takže je můžete mít co nejdříve k dispozici. Firma nabízí i odborné poradenství, samozřejmostí je servis a technická podpora. Své dotazy ohledně produktů můžete konzultovat i telefonicky, na chatu nebo emailem. Produkty si můžete prohlédnout a zakoupit nejen přes e-shop, ale i v kamenné prodejně a showroomu v Praze (Na Zátorách 613/8, 170 00, Praha 7- Holešovice) a v Bratislavě (Nejedlého 65, 841 02, Bratislava-Dúbravka). Můžete se těšit na velký výběr přístrojů a ochotné prodejce, kteří vám rádi se vším poradí.

Mgr. Tomáš Matonoha

Mezi mé záliby patří běhání, posilování, fitness, zdravá výživa a cestování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>