Cvičíme s Jillian Michaels – 3. část

Ripped In 30

Ripped in 30 - Jillian MichaelsJe to novější 30-ti denní cvičení (něco mezi 30 Day Shred a Body Revolution). Obsahuje 4 Levely trvající 30 – 37 minut. Každý Level se cvičí po dobu jednoho týdne (6 dní trénink + 1 den odpočinek). K tomuto programu je sestaven i jídelníček (Meal Plan).

Video – kompletní trénink

Extreme Shed & Shred

Extreme Shed and Shred - Jillian MichaelsExtrémní trénink obsahující dva 45-ti minutové Levely zaměřené na posilování, kickbox, jiu-jitsu a jógu. Můžete cvičit každý Level zvlášť nebo oba dva dohromady. Možnosti jsou neomezené. Pro větší efektivitu je vhodné dodržovat jídelní plán.

Video – kompletní trénink

Hard Body

Hard Body - Jillian MichaelsNové cvičení z roku 2013, přesto známé cviky sestavené do dvou delších Levelů trvajících 45-50 minut. Poněkud náročnější trénink, avšak velmi zábavný. Předcvičují zde nové tváře doprovázené skvělou hudbou přímo od DJ-e. Cvičila jsem týden Level 1 a týden Level 2.

7 dní ZDARMA v ženském fitness Contours

Video – Level 1

Yoga Meltdown

Yoga Meltdown - Jillian MichaelsJóga je určena k vymodelování svalů a spalování tuků, protahuje a uklidňuje. Obsahuje 2 Levely, které trvají 30-35 minut. Ač se to na první pohled nezdá, některé cviky jsou celkem těžké. Ale je to příjemná výzva, tak proč ji nezkusit.

Video – Level 1

S Jillian jsem cvičila 8 měsíců. Za tu dobu jsem zhubla 8 kg, ubrala 9 cm přes prsa, 15 cm přes břicho a 11 cm přes zadek. Tím jsem však zdaleka neskončila. Jelikož celý život bojuji s váhou, musím se udržovat ve formě natrvalo. Aby u mě už nikdy nedocházelo k Jo-Jo efektu, musela jsem změnit svůj životní styl, do kterého patří pravidelné cvičení + zdravá strava, a kupodivu se dnes cítím lépe než kdykoliv předtím.Takže nepolevit a makat dál! I když už jste si splnili své sny, tak to neznamená, že se nemůžete vrátit zpět na začátek. Můžete! Ale nemusíte! Tak se nevracejte!

Cvičení s Jillian Michaels - výsledky

Lucie Jirásková

Kosmetička/vizážistka, milovnice domácího cvičení a zdravého životního stylu, fotomodelka a spisovatelka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>