OnlineFitness.cz – cvičení se zkušenými trenéry u vás doma

Český web www.onlinefitness.cz pravidelně vysílá živé lekce fitness tréninků pod vedením zkušených trenérů. Můžete si o nich přečíst krátké info týkající se jejich sportovního vzdělání a zkušeností. Každý trenér se specializuje na něco jiného, a tak zde máte na výběr z těchto druhů cvičení: Body Rock, Bodystyling, Břišní pekáč, Funkční trénink – Body Weight, HIIT, Kruhový trénink, Pilates, Port de Bras, Power Jóga, Problémové partie, Strečink, Tabata, Vinyasa Jóga. Tato cvičení jsou stručně popsána, je u nich uvedena kategorie, pomůcky, délka lekce a náročnost. Online Fitness je pro každého. A navíc… Vše se odehrává z pohodlí vašeho domova.

OnlineFitness.cz - přehled lekcíMožná ještě nevíte, co od toho čekat. Váháte, zda do toho vůbec jít? Zaregistrujte se a dozvíte se víc. Registrace je bezplatná a k ničemu se tím nezavazujete. Sami si zvolíte jednu z uvedených možností, podle toho, zda chcete cvičení jen vyzkoušet (potom si dobijte 1 kredit za 39 Kč, poslouží vám k úhradě jedné lekce), nebo si předplaťte 10 kreditů na 10 lekcí (pak vás to vyjde na 290 Kč). Nebo se staňte členem a získejte výhody navíc. Měsíční členství stojí 249 Kč, platí 30 dní, a máte přístup do TOP LEKCÍ – což je archiv nejlépe hodnocených lekcí, které již byly odvysílány, ale pouze členům jsou stále k dispozici, a tak si je mohou kdykoliv spustit. Čtvrtletní členství stojí 599 Kč, platí 90 dní, a také máte přístup do TOP LEKCÍ. Díky nim jsem si mohla vyzkoušet, co jsem doposud neznala a co mě lákalo už jen podle názvu. Byl to HIIT a Břišní pekáč s Gitou – cvičení přesně podle mého gusta!

Každý den se můžete přihlásit, na jakou lekci chcete, nejpozději však 1 minutu před jejím začátkem. V rozvrhu je vždy uveden čas, kdy se bude vysílat živě. Pokud vám určená hodina nevyhovuje, po jejím skončení si jí můžete ještě přehrát, vaše lekce je dostupná až do 12:00 dalšího dne. Jestliže jste členem a toužíte po více živých lekcí denně, je nezbytné dokoupit si kredit, jelikož placení členstvím jde jen jednou za den. Dobití kreditu a zakoupení členství získáte jedním z těchto způsobů plateb – online platební kartou, přes internetové bankovnictví několika bank, převodem, mobilem nebo složenkou. Chcete-li lekci stornovat, proveďte storno nejpozději 15 minut před jejím živým vysíláním, kredity se vám pak vrátí zpět.

7 dní ZDARMA v ženském fitness Contours

Jak to vidím já

Z mého hlediska to určitě stojí za vyzkoušení. Nejen, že nikam nemusíte docházet, ale nepotřebujete ani náročné vybavení. Trenéři jsou Češi, takže jim rozumíte. Dokonce jim můžete poslat i vzkaz. Cvičení s nimi je pokaždé jiné, tudíž není okoukané. Hudba v pozadí se mi také líbí. A co mě na tom zaujalo ze všeho nejvíc, s čím jsem se setkala poprvé, je dodržování pitného režimu během celého tréninku. Takže nelitovat peněz a jít do toho!

Ukázky lekcí

Lucie Jirásková

Kosmetička/vizážistka, milovnice domácího cvičení a zdravého životního stylu, fotomodelka a spisovatelka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>