Moje duše – Jsem hezká, ale tlustá!

Nemusím být taková, můžu se změnit!!!

Nikdo z nás se nenarodil tlustý, většině lidí způsobil obezitu špatný životní styl. Myslíte si, že vás se to netýká, protože jste byli vždycky štíhlí a tak svou váhu nemusíte řešit? Potom jste na omylu! Spousta mých známých byla v mládí jak proutek, ale s přibývajícím věkem jim šla nahoru i kila. A tak se z těch hezkých holek pomalu stávaly kynuté buchty. Není to škoda? Nejde přece jen o vzhled, ale i o váš dobrý pocit, a hlavně o zdraví, které máme jen jedno. Proč jsem tlustá, když tlustá být nemusím? To je otázka, na kterou by si měl odpovědět každý, kdo si sám sebe alespoň trochu váží. Ani já nebyla nikdy žádná štíhlice, naopak, celých svých 20 let jsem prožila jako tlusťoch.

7 dní ZDARMA v ženském fitness Contours

MotivaceV pubertě jsem vážila 75 kg při výšce 163 cm a musela jsem užívat léky na vysoký krevní tlak. Tenkrát jsem přemýšlela stejně jako vy dnes, protože jsem si dostatečně nevěřila v tom, že bych se svým obrovským zadkem mohla někdy něco dokázat. Jenže člověk se v takovémhle těle trápí. I když tvrdí, že ne, tak je ve skutečnosti nešťastný, protože nemá žádné sebevědomí a většinou propadá depresím.

— Podívejte se na velký výběr účinných spalovačů tuků

Dobrá zpráva však je, že každý může zhubnout a následně si váhu udržet. Každý! Stačí si jen uvědomit, o čem to celé je, a opravdu si ten svůj sen splnit. Sama jsem toho zářným důkazem, dostala jsem se na neuvěřitelných 57 kg, a to už jsem dokonce i máma. Kdo by to byl o mě kdy řekl, nicméně je to tak.

To, že se smíříte s tím, že už jiní nebudete, nebo snad budete předstírat spokojenost v těle, které vlastně nenávidíte, není žádné řešení. Určitě jste si někdy sami sebe představili, jaké by to bylo, kdyby jste vypadali jinak…lépe…zdravěji… Jaký jste z toho měli pocit? Věřím, že určitě lepší, než jaký máte teď. A to mluvíme jen o pocitu. Ale co kdyby to tak opravdu bylo? Hned by byl ten život hezčí.

Zapomeňte na hloupé rady od lidí, kteří tomu nerozumí. Raději se inspirujte těmi, kteří opravdu něco dokázali, protože to vás pak povede tou správnou cestou a pomůže vám přiblížit se k vašemu cíli. Jde to i bez hladovění a bez užívání hubnoucích prostředků. Jen to chce přehodnotit vaše dosavadní myšlení.

Lucie Jirásková

Kosmetička/vizážistka, milovnice domácího cvičení a zdravého životního stylu, fotomodelka a spisovatelka.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>