Gym Ladies Studio Olomouc – fitko pro ženy

Také neprahnete po velkých přeplněných fitness centrech? Rádi byste si opravdu zacvičili, ale často ani pořádně nevíte, k čemu který posilovací stroj slouží? To se Vám rozhodně u nás stát nemůže! Olomoucké Gym Ladies Studio je totiž postaveno na speciálním konceptu menšího fitka pro ženy, kterému dominuje především příjemná přátelská atmosféra a individuální přístup. Díky úzké spolupráci mezi trenérem a klientem si u nás opravdu každá žena pořádně zacvičí a odcházet bude vždy se skvělým pocitem z dobře odvedené práce.

Poslání Gym Ladies Studio

Gym Ladies Studio OlomoucV Gym Ladies Studio by se především každá žena měla cítit svá a zkrátka dobře, a to jak během cvičení samotného, tak po něm. Pochlubit se můžeme zvláště tím, že jsou úspěchy našich klientek vidět – a to jak na samotném snížení váhy, tak na hezčí postavě a větší chuti do života, kterou cvičení u nás bezesporu přináší. Dosáhnout u nás můžete:

  • Správného držení těla
  • Vytvarování postavy
  • Snížení váhy
  • Opticky mladšího vzhledu

A právě proto, že jsme fitkem pro ženy, dobře víme, že se musíme zaměřovat zvláště na problematické partie, mezi něž patří bříško, stehna, boky i hýždě. Cvičení krom toho ale orientujeme i na tricepsy, ramena a zpevnění zádových svalů, díky čemuž našim klientkám dopomůžeme k již zmíněnému správnému držení těla.

7 dní ZDARMA v ženském fitness Contours

Gym Ladies Studio nabízí špičkové vybavení i příjemný kolektiv

V olomouckém Gym Ladies Studio je jsou klientkám k dispozici kupříkladu moderní rotopedy, veslovací trenažér, twist stepper, vibrační plošina či široký výběr balančních pomůcek. Rozhodně se u nás nedočkáte toho, že bychom Vás nechali ve štychu a neukázali, jak správně máte cvičit – trenér je pro každou z našich klientek vždy k dispozici, a to buď při zcela individuálním cvičení či ve skupince 2 – 5 žen.

Masáže pro léčbu i relaxaci

Gym Ladies Studio Olomouc - masážeMasáž je považována za nejstarší formu léčení vůbec, a zvláště pakliže pravidelně cvičíme, měli bychom si ji čas od času také dopřát. V Gym Ladies Studio Olomouc Vám nabízíme rovnou výběr z několika typů masáží:

  • Klasická masáž
  • Lymfatická masáž
  • Masáž lávovými kameny
  • Masáž Hawai Lomi-Lomi

Všechny masáže v Gym Ladies Studio provádí odborně vyškolená masérka a o jednotlivých nabízených službách i masážích si můžete přečíst ještě mnohem více na našich webových stránkách – stačí navštívit portál www.gymls.cz.

Kde najdeme Gym Ladies Studio Olomouc?

Věříme, že naše fitko pro ženy naleznete snadno, a to na adrese Dolní Hejčínská 26, 779 00 Olomouc. Než se k nám vypravíte, nezdráhejte se předem zavolat na telefonní číslo 776 644 010 – domluvíme se s Vámi na čase Vaší návštěvy a rádi Vám odpovíme na všechny otázky.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Tomáš Matonoha

Mezi mé záliby patří běhání, posilování, fitness, zdravá výživa a cestování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>