Cvičíme s Jillian Michaels – 2. část

Odcvičili jste 6 Week Six Pack a Kickbox Fastfix? Ať už ano nebo ne, zkuste další cvičení od Jillian. Já jsem pokračovala těmito dvěma „zabijáky“ – Killer Abs a Killer Buns and Thighs. Oba programy mají 3 Levely a cvičí se podle toho, jak chcete vy. Můžete si je tedy kdykoliv zařadit nebo si třeba každý týden zacvičit jeden Level, je to jen a jen na vás.

Killer Abs (na bříško)

Jillian Michaels - Killer absTrénink trvá zhruba 30 minut. Sice zde neděláte 3 týdny pořád to samé jako v předchozím 6 Week Six Pack, ale zase bych řekla, že tenhle „zabiják“ je o něco jednodušší. Tak se toho nebojte a pojďte do toho!

Ukázka videa

Killer Buns and Thighs (na zadeček a stehna)

Jillian Michaels - Killer buns and thighsTady potřebujete činky a židli. Posiluje se asi 40 minut, což je docela namáhavé, ale za ten výsledek to stojí. Určitě doporučuji nevynechat. Tím se opět nabízí možnost, spojit jedno s druhým a vytvořit si např. „zabijácký“ cvičební plán.

7 dní ZDARMA v ženském fitness Contours

Ukázka videa

Ještě se zmíním o Banish Fat Boost Metabolism Complete a No More Trouble Zones, což jsou tréninky trvající necelou hodinu a také se dají kdykoliv přidat do vašeho každodenního režimu. Ano, jsou dlouhé, ale zaměřují se na celé tělo a to je čas od času také potřeba protáhnout.

Banish Fat Boost Metabolism Complete

Jillian Michaels - Banish fat boost metabolism completeZaměřuje se na kardio a kickbox. Díky své dynamičnosti vám nastartuje metabolismus a vy budete rychleji spalovat tuky. Nepořebujete činky ani další fitness vybavení. Pokud to nezvládnete celé najednou, zkraťte si to podle potřeby a pak postupně přidávejte, až to dáte komplet.

Video – kompletní trénink

No More Trouble Zones

Jillian Michaels - No more trouble zonesJe cvičení zaměřené na problematické partie. Čeká vás tady minimum kardia a maximum posilování. Ale můžete se zaměřit jen na určitou část těla, kterou pořebujete. Za mně: Banish Fat Boost Metabolism Complete a No More Trouble Zones se k sobě hodí.

Video – kompletní trénink

Lucie Jirásková

Kosmetička/vizážistka, milovnice domácího cvičení a zdravého životního stylu, fotomodelka a spisovatelka.

Comments

  1. By Romana

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>