Zdroje o posilování na webu

Když zadáte do vyhledávače slovo posilování nebo fitness, naleznete desítky až stovky odkazů na webové stránky zabývající se posilováním, cviky, hubnutím atd. Které jsou však ty kvalitní.

Zřejmě nejznámějším místem o posilování je internetový magazín Ronnie.cz. Tento server se zabývá snad všemi tématy – posilování, fitness, powerlifting, vzpírání atd. Součástí je i fórum, které obsahuje plno příspěvků díky velké komunitě serveru ronnie.cz.

7 dní ZDARMA v ženském fitness Contours

Ironfactor.cz je poměrně mladý web, ale původně to bylo fórum. To je nyní přestěhováno na forum.ironfactor.cz. Komunita fóra je nepoměrně menší než u ronnie.cz, ale za to zde naleznete převážnou většinu fanoušků cvičení celého těla (fullbody) a kvalitní témata.

Informace můžete najít také na webu osvalech.cz, které obsahuje i diskuzní fórum. Další fórum lze nalézt na www.forum.posilovani.net.

Zdroje informací na webu je opravdu velké množství. Máte i Vy tip na nějaké internetové stránky nebo fórum?

Mgr. Tomáš Matonoha

Mezi mé záliby patří běhání, posilování, fitness, zdravá výživa a cestování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>